Cena tepelného čerpadla - jak neprohloupit

Jak ušetřit na ceně při nákupu tepelného čerpadla?

Samotné tepelné čerpadlo vzduch - voda pro vytápění lze koupit od 67.000,- Kč do 360.000,- Kč, záleží na výkonu tepelného čerpadla. Při montáži je  nutné k ceně připočítat připojovací potrubí v ceně 350,- Kč za běžný metr, fitynky za 5.000,- Kč, oběhové čerpadlo za 7.500,-, případně elektrokotel za 7.800,-, ohřev odvodu kondenzátu za 5.300,- Kč a řídící jednotku dle typu, ta je od 21.000 do 32.000,- Kč, Samotná montáž stojí okolo 16.000,- Kč. Ceny jsou včetně DPH.

Pozor na nákup z e-shopů  - vždy nakupujte tepelné čerpadlo s montáží

Tepelné čerpadlo kupujte vždy včetně montáže od firmy která je plátcem DPH. Cenu za tepelné čerpalo na rodinný dům Vám  budeme účtovat se sníženou sazbou při montáži a to 15%, na místo základní sazby 21%. V našem e-shopu, kde si můžete prohlédnout jednotlivé typy švédských tepelných čerpadel NIBE vzduch - voda, jsou uvedené ceny dle legislativy se základní sazbou DPH 21%. Rádi Vám vybereme tepelné čerpadlo "Na míru" a připravíme cenovou nabídku s montáží se sníženou sazbou DPH 15%. 

Rezervujte si již dnes tepelné čerpadlo za nižší ceny - braňte se před inflací

Pokud již máte vyběhané stavební povolení na stavbu nového domu, nebo jste pevně rozhodnuti při rekonstrukci staršího domu pořídit si tepelné čerpadlo, je čas zarezervovat si tepelné čerpadlo s předstihem. Tepelné čerpadla která montuje naše společnost jsme schopni pro Vás zarezervovat a tím i zablokovat nižší cenu před zdražením s předstihem jednoho roku. V dnešní době se může za jeden rok zvýšit cena za tepelné čerpadlo i o 30%.

Nezapomeňte na státní dotace - vyřídíme je za Vás

Státní dotace jsou určené jak pro novostavby tak i pro rekonstrukce, úspora při pořízení tepelného čerpadla je 50.000 až 130.000,- Kč, dle typu dotačního programu. Státní dotaci Vám samozřejmě vyřídíme.

Topenářské práce jsou drahé - pomozte nám zkrátit čas montáže

Cena za topenářské práce při montáži tepelného čerpadla se pohybuje v rozmezí 380,- až 750,- Kč za hodinu práce. Pokud jste manuálně zruční, nebo máte zručného kamaráda, pomozte nám připravit místo pro montáž tepelného čerpadla. Můžete připravit prostupy pro nové potrubí, podstavec pro venkovní jednotku, odpad pro odvod venkovního kondenzátu, atd.